Historie

Jazyková škola Eurolingua byla založena v Brně od roku 1997 a je časem proveřenou firmou v oblasti výuky jazyků i překladatelské činnosti.

V době vzniku byla její činnost zaměřena na organizaci firemní a individuální výuky, klasických odpoledních, večerních a víkendových kurzů pro dospělé a přípravných kurzů jak ke státním jazykovým zkouškám, tak k mezinárodním jazykovým zkouškám různých úrovní (např. PET, FCE, CAE a TOEFL aj.).

Brzy nabídku rozšířila o denní pomaturitní kurzy všech pokročilostí a od roku 2000 zajišťovala ve spolupráci s MENDELU Brno rozšiřovací výuku anglického jazyka pro studenty VŠ.

Od roku 2007 opakovaně získávala prestižní certifikát Britské rady (Britská rada - společnost pořádající Cambridgeské jazykové zkoušky v ČR) jako instituce připravující nejvyšší počty studentů k těmto jazykovým zkouškám.

Od roku 2015 se zaměřila na výuku v českých i zahraničních firmách, doplnila nabídku o výuku formou Skype a oborově rozšířila překladatelské služby pro stávající i nové klienty. 

Škola zakládá svoji filosofii na kvalitě a účelnosti výuky, nikoli na zvyšování zisku. Ceny jsou stanoveny tak, že neznevýhodňují žádnou skupinu klientů. Účastníme se dobrovolnických aktivit a charitativních akcí, protože věříme, že mají smysl a že i „malí lidé mohou dělat velké věci“. 

 
Přijďte k nám i Vy a osobně si a vyzkoušejte výuku v našich kurzech! :-)